جت های تولیما – فرضیه فضانوردان باستانی باطل است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

 1. هژیر گفت:

  بازم سلام . جالبه یه مطلب دیگه رو باطل کردی . یه جا نوشتی مشخص است که اینان هم صرفاً مدل یک پرنده، حشره یا نوعی ماهی است. میشه الان که گوگل دمه دست هست اون حشره رو پیدا کنی ؟
  اوناییکه گذاشتی اصلا شبیه نبودن و یه فاصله ای بین دم افقی و عمودی هستش . لطفا اینجوری نضریاته این گروه رو بازگو نکنین ینی کامل همه رو بزارین اولا میگن این نظر ماست دوما اسرار ندارن که بشر اینارو حتما ساختن ، میگن شاید دسته موجوداته دیگه دیدن از روش ماکت درست کردن به عنوان یاد بود . عشق میکنی ها ! یکی یکی نظراشونو مینویسی جلوشم مینویسی باطل است . شاید اینم بشه یه روش برای پولدار شدن به سبک سایلنت تروث . راستی پولدار نشدین ؟

  • سامان هادی پور گفت:

   پاسخ دوست عزیز ، آقای یوسف ظریف :

   با سلام مجدد خدمت شما.
   این جور که مشخصه یا شما مستند بیگانگان باستانی رو نشنیدی و تماشا نکردی یا این که داری مزاح می فرمایی. تا حالا چند فصل از این مستند رو از سال ۲۰۰۹ تا کنون ساختن، اون وقت شما می گین اصراری ندارن!! کسی که به اعتقادش اصرار نداره که تو پنج قسمت حرفشو میزنه و میره نه اینکه چند فصل بسازه و هنوز هم دست از کار نکشه. اشتباه متوجه شدید، اونا هستن که دارن پول بلند می کنن و گرنه همون فصل اول رهاش می کردن و به فصل یازدهم نمی رسید.

   در مورد انتقاد شما از توضیحات ما نیازی به توضیح اضافی در اینجا نیست، زیرا در متن مقاله ادله ما به صورت کامل ارائه شده. این جمله که من گفتم: “مشخص است که اینان هم صرفاً مدل یک پرنده، حشره یا نوعی ماهی است. ” خوب شما اگه ادبیاتت قوی باشه می بینی بین سه کلمه « پرنده » و « حشره » و « نوعی ماهی » از علامت کاما و حرف یا استفاده شده، یعنی جت پرنده کلمبیایی یکی از این سه نوع هست نه این که الزاماً حشره باشه !!! که من بخوام عکسی ازش ارائه بدم. من معتقدم ماهی بوده و عکس هاش هم گذاشتم.

   —-

   موفق باشید بزرگوار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =