حقیقت حلقه های کشتزار

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

15 پاسخ

 1. کاوه گفت:

  اونوقت رادیو اکتیو چی؟! تشعشات رادیو اکتیو هم ایجاد میکنند ؟؟؟! این دو شخص دهه هفتاد نمیدونم چقدر سنشون بود اما مطمعن باشید هیچوقت با یه تخته ساده نمیتونستن اون طرحهای عظیم هندسی که پر از تشعشات رادیواکتیو بود ایجاد کنند… جناب پدیده یوفولوژی پدیده بزرگی در جهان که اگه کسی اطلاعاتی داشته باشه به بزرگترین حقیقت پنهان سیاره ما ایمان میاره

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . کدوم تشعشعات رادیواکتیو دوست من ؟! این داستان پردازی ها پیرامون این اشکال فقط به یک سری سایت های زرد و یوفولوژیستهای داستان پرداز مربوط میشه نه به واقعیات .
   به هر حال صلاح خویش خسروان دانند ، شما اجباری ندارید که حرف ما را قبول کنید ، اختیار با شماست .
   شما که به این حقایق ایمان آورده اید اندکی برامون توضیح بدید .
   سپاسگذارم .

 2. farhad گفت:

  سامان جان شما با چنان قاطعیتی میگید یوفو و موجودات فرازمینی دروغ و وجود ندارن. چرا ؟ یعنی شما میگید تمام اینها دروغ و حتی یکیش هم واقعیت نداره. به نظر من بخشی از اینها واقعیت هست ولی چون ما هنوز نمیخاهیم قبول کنیم میگیم دروغ چون باورش برای ما خیلی خیلی سخته. شما راجع به این دوایر میگید چرا تو ایران اینها نیست عزیز من از شما بعید که این حرفو بزنید تو ایران یا افغانستان کی اهمیت میده به اینها چنتا یوفولوژیست وجود دارن که برن تحقیق چه امکاناتی ما داریم که بخاهیم روی این موضوعات تحقیق کنیم. به نظر من ۱۰% اینها واقعیت هست . اگه ممکن راجع به دکتر جاناتان ریدر و موجود فضای که دستگیر کرده مطلب بزارید. ممنون داداش

 3. aaa گفت:

  ببین تو راست میگی

 4. آریا گفت:

  شاید دلیل کمرویی سازندگان دوایر این است که درک اجتماعی از اهداف آنها اندک است.شاید بر خلاف نظرات یوفوگراها این انسانهای خاصی هستند که با ساخت این دوایر قصد برقراری ارتباط با آسمانها را دارند.به نظر من فقط با نگاه به آسمان این نکته که ساکنان زمین تنها موجودات زنده ی این جهان هستند آنچنان رنگ میبازد که سنگی در کنار کوه….

 5. خودم گفت:

  دوست عزیز تو فضای باز محوطه فرودگاه یکی از شهر های انگلستان جلو دید برج مراقبت پرواز اتفاق افتاده.بخدا اگه این اتفاقات رو نهی نکنید کسی نمیگه بی اطلاع هستید.

  • سامان هادی پور گفت:

   دوست عزیز لطفا نام فرودگاه رو ذکر کنید و سپس خبری که تایید میکنه این اتفاقی که میفرمایید منشاء فرازمینی داشته است رو ارائه بدید . مطمئنا خبری در این مقدار از اهمیت ، منابع و لینک های معتبری برای ارائه خواهد داشت .

 6. gandalf گفت:

  پس چی شد؟ همه این نقش و نگارا تقصیر این چند تاست؟؟؟ 😨 البته درسته جنبه های مختلف رو بغل هم گذاشتید ولی موضوع پیچیده تر از ایناست که بنظر می رسه با نظر اون دوست مون موافقم که گفتن بعضیهاش حقیقت داره و کار فرازمینی هاست ولی بهتره تعصباتو کنار بذاریم و از دیدگاه علمی نگاهش کنیم متاسفانه خیلی پدیده ها توسط قدرتها برای فریب پدید اومده و باعث کمرنگ شدن اصل و واقعیت شده که تشخیصش مهمتر از هر چیزی ست.

 7. bahar گفت:

  be nazare man ham ina hamash kare adamas.adamae ke on zaman deleshun hayajan mikhast va az sadegie mardom suestefade kardan

 8. Hamid گفت:

  من راجع به یوفو و این وایر مطاله زیاد داشتم و درست به همین نتیجه که تو این سایت نوشتن رسیدم همشون ساخت دست خود انسانهاس

 9. hossein گفت:

  اونقدر منطقی نقض میکنید که ادم نمیتونه قبول نکنه…اما به نظر من نه باید صد درصد پذیرفت نه صد درصد رد کرد…

 10. mehdi گفت:

  جالب بود اما در مورد فیلم یوفو ها در حال رسم این اشکال هم توضیحاتی بدید که توسط خود مردم گرفته شدن

 11. رضا گفت:

  باسلام: اون نقشی که قلبه و نوشته انگلیسی داره و اون نقشی که چهره زنو مرد وسطش هک شده عجیبه! اگر اینا کار فرازمینیها باشه ازکجا نوشته انگلیسی بلدن و اون دوتا چهره زن و مرده رو ازکجا میشناسن؟ این نقوش بوسیله نیروی تابشی اشعه لیزر و همچین چیزی بوجود میان و بنظرم کار همین کشورهای خارجی هست که از فضا یه کارایی میکنن روی زمین! اگر و اگر هم کار فرازمینیها باشه این یجور بازیگوشیه، نقشهای هندسی و زیبا !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفت =