خرید کتاب در جستجوی فرازمینی‌ها

از یک نگاه می­توان کتاب حاضر را ماخذی برای آشنایی با متفکرین مطرح و آثارشان در خصوص فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی دانست. در این کتاب سعی شده است حین معرفی فرضیه مذکور، صاحب­ نظران و آثار مهم ایشان نیز معرفی گردد.

خرید کتاب در جستجوی فرازمینی‌ها

تا کنون دلایل فلسفی و مستندات زیادی برای فرضیه فضانوردان / بیگانگان باستانی ارائه شده است که آشنایی با آن­ها خالی از لطف نخواهد بود.  در این کتاب و در جهت معرفی هر چه تمام­تر فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی سعی شده است:

  1. تعریفی جامع از فرضیه فضانوردان باستانی ارائه شده و کوشش می­شود مستندات این فرضیه تا حد امکان طبقه ­بندی شده بیان گردد.
  2. به ریشه­ یابی و نحوه شکل­ گیری فرضیه فضانوردان باستانی پرداخته خواهد شد و تلاش می­شود سیر شکل ­گیری این فرضیه از آغاز تا به امروز بررسی شود.

انتشار این کتاب از سوی پایگاه حقیقت خاموش به معنای تایید و صحیح بودن فرضیه فضانوردان باستانی نیست، بلکه تاریخچه فرضیه فضانوردان باستانی با هدف معرفی فرضیه مذکور صورت می گیرد تا شالوده­ ای برای آثار بعدی باشد. در کتاب­های بعدی از سری «در جستجوی فرازمینی­ها»، که تعدادی مراحل پایانی فرایند انتشار خود را می­گذرانند، هر کدام از مباحث این کتاب به صورت کاملاً مفصل و جزئی مطرح خواهند شد. از یک نگاه می­توان کتاب حاضر را ماخذی برای آشنایی با متفکرین مطرح و آثارشان در خصوص فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی دانست. در این کتاب سعی شده است حین معرفی فرضیه مذکور، صاحب­ نظران و آثار مهم ایشان نیز معرفی گردد.

نکته مهم : توجه داشته باشید به دلیل تغییرات دائم هزینه های پستی ، در صورت خرید این کتاب شما فقط هزینه خود کتاب را پرداخت خواهید کرد و هزینه پست کتاب  بسته به انتخاب نحوه ارسال (سفارشی یا پیشتاز)  ، درب منزل یا آدرسی که ثبت میفرمایید ، دریافت خواهد شد .  

 

درصورت هرگونه مشکل با شماره ۰۹۰۵۸۵۲۸۲۰۲ تماس حاصل فرمایید . 

برای خرید این کتاب ، از بخش زیر اقدام کنید .

توجه داشته باشید که اطلاعات را درست و دقیق وارد بفرمایید . از حمایت شما سپاسگزاریم.

 

  • قیمت: 15,000 تومان تعداد/مقدار :
    چند جلد از کتاب ارسال شود؟
  • مرسوله با چه پستی ارسال شود؟ (هزینۀ پست در محل پرداخت می‌شود.)
  • 0 تومان