راز فیلم کالبد شکافی بیگانه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

5 پاسخ

 1. farhad گفت:

  این فیلم و فیلم ۳ دقیقه‌ای ویکتور واقعی است. من نمیدونم چرا شما سعی میکنید تمام اینهارو ساختگی جلوه بدید چجور وقتی شخصی میگه که من اینهارو ساختم باید فوری قبول کنیم چرا اونجا نباید تاملی کنیم که امکان داره صحبتهاش جعلی باشه. لطفا در مورد دکتر جاناتان ریدر و موجود فضایی که دستگیر کرده توضیح بدید. ببینیم این هم جعلی یا نه.

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام .

   کسی شما رو مجبور به کاری نمیکنه ،
   شما مختارید هر جور دوست دارید تصمیم بگیریم .
   در مورد موجود بیگانه آقای جاناتان ریید هم بله ، تصویر ادعایی ایشان هم جعلی است که در ادامه ماجرا ها به آن نیز خواهیم رسید .
   موفق باشید
   یاعلی

 2. دوست گفت:

  راستش تمام موجودات فرازمینی و کلا هرچیز ماورایی را من و دوستام ساختیم. اینا رو گفتم ک شما ادمین عزیز را خوشحال کنم. چون میدانم هرکس حرفی علیه ماورا بزند شما فورا باور میکنید و خوشحال میشوید!!

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام . دوست عزیز به گمانم ، مناسبات از پیش تعیین شده که در ذهنتان دارید مانع از آن میشود که در مواجهه با مطالب ارائه شده برخورد مناسبی داشته باشید . دوست عزیز هنوز تفاوت مطالبی که به اسم ماورا ، سوپرنچرال ، متافیزیک و یا … در صفحات و کتب زرد میبینید با ماهیت ماورا برای شما مشخص نیست ، بزرگوار ما نه از چیزی خوشحال میشویم و نه از نقدی دلگیر ولی نظراتی که از روی تعصب و صرفا برای فرار رو به جلو باشد زیاد دلچسب نیست .

   شما که در صحت و سقم و اعتبار مطالب خود تاکید دارید ، لطف بفرمایید ، یک نمونه معتبر ، یک سند قابل راستی آزمایی از همین موجودات فرازمینی که میفرمایید رو برای ما ارائه بفرمایید. امیدوارم ، مفهموم سند معتبر را متوجه باشید .

   در ضمن ، بازهم عرض میکنم ما مخالف احتمال حیات فرازمینی نیستیم اما در مورد شایعه پراکنی و دروغهای انتشار یافته در این مورد یک منتقد هستیم . در پناه حق
   یاعلی

 3. ایدین گفت:

  اقا سامان شما از کجا به این حرف استناد میکنید میشه بگید ایا تست دروغ سنجی از این اقا گرفتید شما تمام موارد رو یکی یکی به نقل از افراد ی که صرفا یک ادعا کردند رد میکنید از کجا معلوم ایشون هم برای معروف شدن این حرفهارو نمیزنند اگر قرار بر راستی ازماییست که باید ادعای این افراد هم راستی ازمایی بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نوزده =