چندی با زمین تخت گرایان – انحنا در سطح دریا

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

3 پاسخ

 1. arian گفت:

  روزی که شنیدم میگن زمین صافه خیلی برام مسخره بود.اینکه چرا باید این حقیقت رو پنهان کنن.چی نصیبشون میشه.همه اینا برام سوال بود.دلایلشون رو خوندم.کلا چیزی که بهش رسیدم این بود که تا خودم نرم یه سری چیزارو به چشم خودم نبینم حرف هیچ کدومو قبول نکنم.چون هم کسایی که ادعا به صاف بودن دارن هم کسایی که میگن کرویه،هر دوتاشون میتونن دروغ بگن و خیلی چیزارو توجیح کنن.ولی وقتی خودم تست کنم دیگه حرفای خودم و میتونم قبول کنم.ولی متاسفانه سرمایه میخواد

  • تیرداد آریا گفت:

   نیازی به سرمایه نیست. برو به دیش ماهواره خودتون نگاه کن که به یه نقطه توی آسمون داره نگاه میکنه. تکونش بدی همه کانالها قطع میشه. از دیدگاه زمین تخت گرایان ماهواره ای وجود نداره و همه ش دکل زمینیه.
   فقط کافیه قانون گرانش رو بخونی. بری یه سر توی اینترنت ببینی هواپیما تو چن ساعت از آرژانتین میره آفریقای جنوبی. چون توی زمین تخت این دوتا توی فاصله بسیار بیشتری از هم قرار گرفتن.
   از همه مهمتر، ناسا با ۳۰ هزار پژوهشگرش دروغ میگه، ایران هم با چین و روسیه دروغ میگن؟ یعنی شما هوافضا بخونی تو دانشگاه، اونم برپایه زمین کروی، وقتی استخدامت کردن توی سازمان فضایی و قراره روی ماهواره امید کار کنی میان میگن هر چی خوندی الکی بود بیا از نو بشین سر کلاس تا واقعیت رو بهت بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فاجعه اینجاست که شک داری و میگی باید امکانات باشه تا ثابت بشه واسه م. دو دقیقه از آپشن عقلت کمک بگیر

 2. محمد گفت:

  چیزی که به من ثابت شده اینه که اکثر زمین تخت گراها و افرادی از این دست که از یک شبه علم پیروی میکنن، هرگز قانع نخواهند شد و البته طبیعی هم هست که قانع نشن. شما هر دلیلی که بیارید اون ها بدون مدرک و شواهد علمی حرف شما رو رد خواهند کرد. درواقع همین یکی از نشانه های شبه علمه. شاید نتونید خیلی از زمین تخت گراها رو از گرایش هاشون منصرف کنید ولی خدا خیرتون بده که حداقل با کمک شواهد علمی شرایط رو برای افراد حقیقت جو فراهم میکنید تا به یک پاسخ صحیح برسند. پاینده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 5 =