تبارشناسی نژاد خاکستری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

44 پاسخ

 1. Unkmown گفت:

  خیلی ممنون از مطالب جالبتون اما باید بگم ای تصور که بیگانگان خاکستری وجود ندارند یا خیالی اند درست نیست برای اثبات حرفم خواهش میکنم کتاب فضانوردان باستانی را مطالعه فرمایید این کتاب به علایم وجود خاکستری ها و نقاشی های غارنشیتان و قرون وسطی اشاره دارد.

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . متاسفانه یا خوشبختانه تمامی نقدهای ما با اطلاع از مواردی است که در این کتاب ها آمده . علادم ادعایی این اشخاص در کتابهایشان تاکنون نقد شده و در آینده نیز با شواهد معتبر و علمی به بوته نقد کشیده خواهد شد و باز نشان داده خواهد شد که تمای ادعاهای این افراد بر اساس باستان شناسی حاشیه ای و برداشت های گزینشی است . ممنون از شما
   موفق باشید
   یاعلی

 2. قمر گفت:

  سلام تشکر می کنم از شما ولی خیالی بودن اشتباه هست ولی ممکن بودن آن یک مقدار خیلی سخت هست

 3. علی رضا گفت:

  با سلام و تشکر از زحمات شما و دوستان سابتدر مورد نژاد خاکستری من هرچه گشتم فقط توانستم رد ابن موجود را درقرن بییتم وبعد از آن پیدا کنم اما شک آور ترین چیزی که یافته هایم داشت این بود که بنا بر روایات مفصل ومعتبر اسلامی و کسانی که در علوم خفیه وغریبه اهل فن هستند این موجود شباهت کاملی به جن دارد جن ها درست همین شکلی هستند به نظر میرید جریان شیطانی درحال آماده کردن ذهن ها برای توجیح این موجودات باشد البته کسانی که در حوزه شیاطین کار می کنند نیک می دانند که آلیستر کراولی و هفت دهه بعد از او جک پارسنر وههمکارانش چه دروازه هایی را گشوده اند.

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام . درست میفرمایید .
   ان شاء الله در فصل های آتی در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد فقط حواسمان باشد که موضوع اجنه و موضوع موجودات فضایی رو اشتباه نگیریم همانطور که برخی رسانه های غربی دچار این اشتباه شدند . موفق باشید

 4. IR.Master گفت:

  درود . متاسفانه دید بسیار منفی و محافظه کاری نسبت به تمام موارد دارید شما به صراحت منکر وجود موجودات فضایی میشید و به زیرکی قشنگ خواننده رو به سمت دروغ بودن این مطلب میبرید و سعی میکنید که هر کاری برای رساندن این دیدگاه به مخاطب داشته باشید ولی نتیجه این کار برای شما چیزی به جز اتلاف وقت نیست جواب خودتون رو برای من ایمیل کنید اگر جوابی داشته باشید …

 5. ناصر گفت:

  سلام و خسته نباشید. انکار یک موضوع در موجود بودن آن خللی وارد نمی کند همانطور که در ۱۴۰۰ سال پیش که مردم با تکنولوژی امروزه آشنا نبودند و احتمالش را نیز انکار می کردند. اگر به تفاسیر نگاه کنید در بعضی از آیات قرآن به موجودات فضایی اشاره می کند هرچند نام انسان یا آدم نداشته باشند . همانطور که جن ( موجود پوشیده از نگاه آدمیان ) وجود دارد مخلوقات دیگر خداوند هم در آسمانها وجود دارند که گروهی از آنها از زمینیان بسیار پیشرفته تر هستند و گروهی هم در مراحل ابتدایی خلقت خود هستند. در آیه ای خداوند به شیاطین اشاره می فرماید که اینها در صددند تا به آسمانهای بالاتر نفوذ کنند و از اسرار خدایی آگاه شوند و فرشتگان آنهارا به شهابهای ثاقب دور می کنند. به نظر شما این شیاطین چه موجوداتی هستند ؟؟ در زمان پیامبراکرم ص که مردم نام میکروب و ویروس را نشنیده بودند و امکانات امروزه نبود ، پیامبر ص آنها را شیاطین می خواندند مثلا می قرمودند از جاهای ترک خورده ظروف مایعات را ننوشند چون درلابلای این ترکها شیاطین پنهان شده اند و امروزه می دانیم که منظور ایشان همین میکروبها بوده است. پس می توان نتیجه گرفت که در کهکشانهای دیگر موجودات پیشرفته ای هستند که دارای علم و دانش بالایی هستند اما بسیار قدرت طلب و ظالمو… در کل خبیث هستند و اگر به اسرار بیشتری دست پیدا کنند نظم آفرینش را مختل خواهند کرد ودر مقابلشان موجودات پیشرفته دیگری هستند که از این علوم محافظت می کنند ( جنگ حق علیه باطل ) مثل همین زمان که شیاطین به رهبری شیطان بزرگ امریکا با گروه حق در حال جنگ هستند.کمی دایره تخیلمان را وسعت ببخشیم و هر نظریه مخالف خودمان را باطل نخوانیم. در این صورت می توانیم در صراط مستقیم الهی انشاالله قرار بگیریم. یک حدیث از امیرمومنان علی ع یادم آمد که فرموده اند : هر سخنی را شنیدی ۱۰۰ درصد قبول نکن و رد نکن. التماس دعا.

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . راهنمای مطالعه و سری مقالات “ساکنین هوشمند کائنات ” و ” سیر تکامل فرضیه بیگانگان باستانی ” رو مطالعه بفرمایید .
   در مورد نظرات شما توضیح داده شده است .
   موفق باشید

 6. ساجده گفت:

  با سلام ،مطالب سایت واقعا فوق العاده است و معلوم که واقعا کار شده و منطقی ولی چیزی که در این بحث نظر من جلب کرد فرضیه این آقا در مورد تکامل انسان که واقعا خنده دار و مشخص که فقط چیزی از تکامل شنیده و حتی ذره ای در مورد ژن و … اطلاعی نداره ….

 7. دوست گفت:

  افرادی هستند ک فرازمینی ها را قبول دارند و افرادی هم هستند ک قبول ندارند. من بعید میدونم ک نظر هیچکدام بعد از خواندن این متن شما عوض شود. مطلب بعدی اینکه برای مثال اینکه بعد از چند دهه ادعا شد جنازه ی خاکستریها در حادثه رازول وجود داشته است، توسط شما توی یک خط رد شد اما کسی که چندین صفحه ی با مدارک منطقی در مورد این افراد و ادعاهاشون در مورد وجود چنان جنازه هایی خونده باشد، هرگز آن را با یک خط معمولی رد نمیکند. به نظر من فقط کسی میتواند حرفهای شما را بپذیرد ک بدونه اطلاع کافی به قضاوت بپردازد. البته قصد بی احترامی ندارم و قصد دارم نظرم را بدانید. امیدوارم دیگران نیز تحقیقات کافی در هر دو طرف بکنند، یعنی هم درستی مطلب و هم نادرستی

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام . دوست عزیز و بزرگوار ، بحث قبول داشتن یا نداشتن فرازمینی ها نیست .به گمانم شما متوجه مبحث نشده اید ، ابتدا باید عرض کنم که ما تاکیدی نداریم که کسی با خواندن مطالب ما نظرش عوض شود ، تاکیدی برای مقبولیت مطالب از سوی هیچکس نیست . دوم اینکه ان شاء الله به زودی مقاله جامعی در موضوع رازول و آن حادثه عجیب قرار خواهیم داد ، بزرگوار ما فقط سوی دیگر از ماجرا را نشان میدهیم ، همین و بس ، خوشبختانه یا متاسفانه دلایل منطقی اونها هم بررسی کردیم و الحمدالله بدون مطالعه پا در این مبحث نگذاشته ایم ، اما به ما حق بدهید وقتی دلیل ، نقد و یا سند معتبری دیدیم ارائه دهیم ، ارائه این دلایل و مقالات برای کسانی است که تعصبی بر روی مطالبی که خوانده و شنیده اند ندارند ، برای کسانی است که برای مطالعات خود روش علمی و بررسی همه جانبه را برگزیده اند .

   سپاسگزارم از نظر جنابعالی
   درپناه حق
   یاعلی

 8. soheila گفت:

  آقای هادی پور از مطالب آگاه کننده اتان بسیار ممنونم. من شخصاَ به دلایل مختلف وجود موجودات هوشمند فرازمینی را قبول دارم. البته این بدان معنا نیست که کلیه مطالب و تصاویری که در مورد یوفوها و موجودات فرازمینی منتشر میشود را قبول داشته باشم. افرادی با دلایل مختلف ( مطرح کردن خودشان، دریافت بودجه برای تحقیقات در این زمینه، وایرال شدن سایت هایشان و …..) و با سوء استفاده از تمایل و کنجکاوی شدید مردم در این زمینه دست به تهیه تصاویر تقلبی در این زمینه میزنند. و این باعث شده که اگر احیاناَ مطالب واقعی و قابل تأملی هم وجود داشته باشد با دیده شک و تردید به آن نگاه شود.

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . ممنون از نظرتون. امکان وجود حیات یه چیز عقلی و منطقیه و برای یافتن چنین نشانه ای منتظریم ولی زیر بار شایعات و جعلیات به نام “فرازمینی ها” نخواهیم رفت .
   موفق و سربلند باشید

 9. دیوید اسماعیل پوریان گفت:

  با سلام
  من توصیه میکنم کسانی که وجود موجودات فرازمینی با هوش و تکنولوژی بالا رو عجیب و باورنکردنی تلقی میکنند مراجعه بفرمایند به ویکی پدیا اونجا دهها مورد برخورد ثبت شده افراد گوناگون با این موجودات و موارد ربوده شدن متعدد با تاریخ و نام افراد درگیر ماجرا ذکر شده. یکی از معتبرترینشون که من البته صفحه انگلیسیش رو خوندم مربوط به توصیف دو خلبان هواپیمای کارگو (باربری) خطوط هوایی ژاپن (JAL) هست که در هنگام پرواز بر فراز انکوریج آلاسکا برای مدت حدود ۲۰ دقیقه شی فرازمینی سیاه رنگ و بزرگی رو در کنار هواپیمای جامبوجت خودشون رویت کردند که با فاصله کمی اونها رو لحظه به لحظه اسکورت میکرده. شگفت آور این بوده که هم خلبان و هم خلبان تاکید کردند که اون شی پرنده هر چیزی بوده قطعا ساخته بشر زمینی نبوده چون در چشم بر هم زدنی و انگار که اصلا جاذبه و اینرسی براش وجود نداشته باشه با سرعت حیرت آوری تغییر مکان میداده و یک لجظه در جلوی اونها قرار گرفته و در یک لحظه بعد دوباره به چپ و راستشون میرفته. در هنگام نزدیک شدن به فرودگاه اونها هر دو اشاره کرده اند که به محض ناپدید شدن شی، ناگهان با شی ای با هیبت ترسناک و رعب آور به اندازه یک شهر (به اندازه ابعا چندین ناو هواپیمابر!) در روبروی خود مواجه شده بودند و با نزدیک شدن لحظه به لحظه به اون حس ترس و وحشت عجیبی بر اونها مستولی و از طرفی کاملا محو و مدهوش ابهت و زیبایی اون قرار گرفته بودند.
  فردی همچون یک خلبان با اون تجربه و اعتبار و بینایی سنجش شده ای و اون هم یک فرد ژاپنی هرگز نمیاد چنین چیزی رو به دروغ و به قصد معروفیت از خودش دربیاره. همانگونه که اینکار هم نکرد.

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام و احترام . ممنون از نظر شما . به زودی مقاله ای در رابطه با چنین پرونده هایی منتشر خواهیم کرد .
   موفق و سربلند باشید
   یاعلی

 10. Sina گفت:

  سلام. یه حرفی میگم و بس. هیچ موجود فضایی واقعی نیست، واقعی نیست یعنی وجودشون در کره خاکی ما که کرات دیگه آمده اند و به ما برتری دارند و اینجور حرفا. فهماندن وجود مجودات فضایی یا خاکستری برای مردم از اهداف فراماسون ها برای نظم نوین جهانی هست از اهداف شیطان پرستان.من نه مذهبی هستم نه چیزه دیگه فقط تحقیق کردم. بهترین کار این هست در مورد اهداف فراماسون ها به صورت کلی تحقیق کنین.

 11. زهرا گفت:

  سلام من ب شخصه اعتقاد دارم موجودات خاکستری وجود ندارند و حاصل تخیل عده ای افراد با اهداف خاص هستند البته منکر حیات فرازمینی هم نمیشه شد شاید وجوداشته باشن .علم بشر هنوز نتونسته وجود انهارو ب اثبات برسونه پس چطوری میتونن براشون ظاهر فیزیکی تصور کنن. یا وسیله ای ک با اون در حال رفت و امد ب زمین باشن .؟؟

 12. بابک گفت:

  می شه بپرم که شما دقیقا چه کاره هستید که انقدر خودتون رو مدعی انکار فرازمینی ها می دونی ؟ اصلا با چه اعتماد به نفسی و ب چه هدفی این مقاله هارو می نویسید؟ آیا در مورد ادعای اینک در این راه تحقیق کردین. به طور مستقیم با اشخاص و مکانهایی که در کل دنیا با این قضایا برخورد داشتند. ارتباط داشتین. یا فقط با مطالعه کردن و جذب شدن به نظرات مخالف . با این اطمینان مطلب می نویسین؟

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام و احترام .دوست عزیز کسی منکر احتماد وجود حیات فرازمینی نیست .ما منتقد دروغ ها ، مهملات و شایعات پیرامون این ماجرا هستیم .

   اگر در مورد هر موضوعی ، نقدی داشتید لطف بفرمایید ، نقدتون رو ارائه بدید ، با جان و دل پذیرا هستیم و استفاده خواهیم کرد . اگر در موضوعی اشتباه میکنیم ، به شدت علاقمند هستیم که ما رو با مستندات لازم راهنمایی بفرمایید . سپاس از شما

   یاعلی

 13. دوست گفت:

  عزیز دل، از آنجا ک با نوع تفکر شما آشنا هستم، میدانم کل نوشته های عالی و زیبای شما حول چه نوع هسته ای میچرخد. اینکه فرازمینیها و هرآنچه میتواند به فرازمینیها مربوط باشد، از دم دروغ هست و فقط انسانهای ساده ای مثل من و هم فکرانم آن اراجیف را باور میکنیم و انسانهای باهوشی مثل شما و همفکران شما حتی یکیش هم باور نمیکنند.!!! درست گفتم؟ آخرین جملات شما را خوندم و بسی تاثیر گرفتم. راستش مشخصه ک از نظر شما، قبل از نوشتن کتاب مطرح شده یا فیلم نامبرده، هیچ مدرکی از نژاد خاکستری یا فرازمینی، به صورتی ک تایید شما باشد وجود ندارد. چون اینهمه مستند و کتابها و عکسهای روی دیواره ی غارها را یقینا جزئ مدارک به حساب نمی آورید چون وگرنه این سوال عجیب و ماورائی را مطرح نمیکردیند. البته بازهم میگم سایت و وقت خودتون هست و اختیارش را داریند. من تعدادی از کامنتها را خوندم و متوجه شدم نظری ک در کامنت قبلیم مطرح کرده بودم نود درصد درست است در حالی ک شما صددرصد رد کرده بودیند. راستی سوال مهمی داشتم. شما چرا ماها را ساده و خودتون را باهوش و منطقی میدانید.. لطفا جوری جواب بدهید ک یک آدم ساده و معتقد به فرازمینیهایی مثل من هم درک کند.. با تشکر خیلی فراوان. راستی آیا درسته ک من بگم چون اصل جوهر وجود دارد بنابراین مرغ همسایه یکی پا داره؟ با تشکر فراوان و الی آخر

 14. محمد گفت:

  ۱)رجوع کنید به حادثه تهران در زمان شاهنشاهی و درگیری با جسم ناشناخته تمامی اسناد در نیروی هوایی موجود هست .
  ۲ ) در زمانی که ارتباطات نبود چطور مردم نقاشی ها رو یک شکل کشیدن حتما” میگید نقاشی هایی که هست دروغ هست و تمامی حرف های باستان شناسان مزخرف
  ۳ ) تکنولوژی ساخت هرم های پیچیده که هنوز با تکنولوژی الان قابل حل شدن نیستن رو توهم توجیه میکنید
  ۴) من به عنوان یک زیست شناس متأسفم که ذره ای از تکامل و اصول داروین اطلاعی ندارین در صورتی که اصول تکامل میگه جسم کوچک و پیشرفته تر میشه نه سر بزرگ بشه یکم برید کتاب های انسان شناسی رو بخوانید متوجه میشد پیشنیان ما جسم و سر بزرگتر داشتن که تکامل رسید به اینجا یعنی جسم کوچکتر میشه ولی با یک قاعده مشخص نه اینکه جسم کوچک بشه ولی سر بزرگتر بشه و از نظر علم تکامل و زیست شناسی هیچ یک از حرف های شما راجب تغییر رنگ پوست به خاکستری سندیت نداره و در جوامع علمی زیست شناسان پذیرفته نشده است
  ۵) شما همیشه به حرف های خودتان استناد میکنید درصورتی که امکان دارد حتی نسل فرامینی هایی که آثارشان به جا مانده ازبین رفته باشم

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز زیست شناس متاسف

   ۱- خدمت شما زیست شناس متاسف عرض کنم که در رابطه با حادثه تهران مقاله ای آماده شده که مطابق زمانبندی سایت منتشر خواهد شد . در ضمن بسیار خوشحال خواهیم شد که حال که به اسناد نیروی هوایی ایران دسترسی دارید ، یک سند قطعی ارائه کنید که آنچه در تهران دیده شد متعلق به فرازمینیان بوده است .

   ۲ – دوست زیست شناس متاسف در مورد نقاشی های باستانی لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

   http://silent-truth.com/?s=10+%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA+%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF

   ۳- شما به عنوان یک ریست شناس متاسف باید توجه داشته باشید که اگر ما اطلاعی ازچیزی نداریم و یا مطالعه ای در بخش های دیگر نداریم ، دلیل بر آن نیست که خلاف نظرمان حرفی نیست . خدمت شما بزرگوار عرض کنم نظریات دیگری پیرامون نحوه ساخت اهرام و همچنین تاریخنگاری ساخت هرم ها موجود است که بنده صرفا به دو مقاله زیر اشاره میکنم :

   http://silent-truth.com/%d8%a7%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%b5%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d8%b6%db%8c%d9%87-%d9%81%d8%b6%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b7/

   http://silent-truth.com/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D9%85/

   ۴ – شما به عنوان یک زیست شناس متاسف بهتر بود متن رو مطالعه میکردید و متوجه میشدید که ما گفته های جرج هربرت ولز را نقل قول کردیم و به این اشاره که این داستان پردازی های امروزی از بیگانگان با سر بزرگ و رنگ خاکستری از آنجا ریشه دارد .

   ۵ – جناب آقای زیست شناس متاسف بزرگوار خیر ما هیچ تعصبی بر گفته های خود نداریم ، اگر اشتباهی بوده ، پذیرفته و در جهت بهبود عملکرد خود برای روشن شدن حقیقت تلاش کرده ایم و مشتاقانه نقد های عزیزان را هم پذیرا هستیم . اگر آثار و نشانه ای هست بگذارید ما هم ببینیم ، ما که هرچی میگردیم ، یا تقلبی از آب در می آید یا تفسیر به رای شده یا تناقضات شدید اطلاعاتی دارد .

   به هر حال خوشحال شدیم از نظر جنابعالی دوست عزیز زیست شناس متاسف 😉

   در پناه حق
   یاعلی

   • حمید گفت:

    آقای سامان اون شی ناشناس بشقاب پرنده و موجودات فضایی نبودن پس لابد یک جادوگر سوار بر جارو بوده؟!
    طبق گزارش کلیه سیستمهای شکاری ایران از کار افتاده بودن. لازمه بگم سیستمهای یک شکاری نمیشه از بیرون توسط یک تکنولوژی زمینی از کار بیفته.

 15. pesarebaba گفت:

  درود به دوستان خوبم… با مطالب منتشرشده در این سایت و برخی سایت‌ها و وبلاگهای مشابه کاری ندارم. من با ایدئولوژی که در پشت این قیبل سخنان نهفته است کار دارم. اینکه چه ایدئولوژی ای داستان فرازمینی‌ها را می‌سازد و منتشر می‌کند و هدفش از این کارها چیست برایم سوال است. تصاویر بسیاری از یوفوها در اینترنت موجودند که بیشتر آن‌ها برساخته و جعلند اما چرا صاحبان این ویدئو‌ها و تصاویر دست به جعل اینکارها می‌زنند و نیز چرا برخی از آدم‌ها اتفاقات باستانی را به یوفوها پیوند می‌زنند سوال بزرگی است. بی‌شک تلاش برای اثبات فرازمینی‌ها به هر طریقی که شده سوال برانگیز است چرا برخی بسیار می‌کوشند بودن فرازمینیان را اثبات کنند بی‌شک ایدئولوژی‌ای پشت این تلاش‌ها نهفته است. از سویی دیگر ما شاهد تلاش‌ها و کارهایی هستیم که قصد دارد تلاش گروه نخست را نقش برآب کنند اینان برعکس گروه نخستند در پشت تلاش اینان هم ایدئولوژی‌ای نهفته است. گروه نخست تلاش دارند وجود فرازمینیان را اثبات کنند و گروه دوم تلاش دارند سخنان آنان را بی‌ارزش و جعل بنامند. در این دو گروه انسان‌های بسیاری با گرایش‌های گوناگون قرار می‌گیرند. آنچه بیش از هر چیز مهم است دخالت دادن علم و ابزارهای پیشرفته در اثبات یا عدم اثبات وجود فرازمینیان است. تمام علم کیهانشناسی ما و تمام دانستنی‌های ما درباره آسمان از فیلتر ناسا عبور می‌کند. کدام یک از شماها به ماه یا مریخ رفته‌اید کدام یک از شماها با تلسکوب‌های پیشرفته آسمان را رصد کرده‌اید شما از کجا می‌دانید که مشتری چند قمر دارد یا از کجا می‌دانید که خاک مریخ سرخ است از کجا می دانید که منظومه شمسی چند سیاره دارد آیا شما این اطلاعات ر ا خودتان تجربه کرده‌اید یعنی سفینه ساخته‌اید یک به یک به کرات آسمان رفته‌اید آیا به درستی و نادرستی اطلاعات درباره آسمان اعتقاد دارید آیا مطمئن هستید که همه چیز درباره آسمان منتشر می‌شود چه بخواهیم چه نخواهیم باید بژذیریم که تمام این معلومات از فیلتر ناسا عبور کرده و به ما رسیده است شگفت‌اورست با افکار و دانستنی هایی که از آن خودتان نیست می‌کوشید بود یا نبود فرازمینیان را اثبات و انکار کنید. آنکه اثبات می‌کند نه خود به آسمان‌ها رفته است و نه خود به تنهایی علم و ابزار علمی مطالعه آسمان را دارا می‌باشد و جالب اینجاست آنکه رد می‌کند هم نه خود به آسمان‌ها رفته و نه خود به تنهایی علم و ابزار علمی مطالعه آسمان را دارا می‌باشد. پس ملاحضه می‌کنید که تلاش برای بود و نبود فرازمینیان به ایدئولوژی‌های فردی یا جامعه بازمی‌گردد این تلاش، کوششی برای بود یا نبود فرازمینیان نیست بلکه جنگی است بین ایدئولوژی‌ها. فرازمینیان به حاشیه رفته‌اند این ایدئولوژیها هستن که با یکدیگر سر این موضوع هم می‌جنگند.

 16. مسعود گفت:

  باسلام-اینکه یک نویسنده معروف آمریکایی ویک رپریا پزشک غربی همان توصیفات رابکارببردکه یک زن ومردروستایی ساده قزوینی !آنهم قبل ازانقلاب نمی تواندتصادفی باشد.

 17. 51 51 گفت:

  من خودم زیاد خاکستری دیدم بشقاب پرنشونم دیدم توشم رفتم اگه مغزتون باز باشه درک کنید

 18. ☆_☆ گفت:

  در مورد نژاد خاکستری ها نمیتونم نظر بدم چون هنوز ب تازگی فهمیدم ک ب غیر فیلم ها در واقعیت هم از اون ها حرف به میان میاد
  اما در این ک بیگانه ها (آدم فضایی ها) وجود دارند اصلن شکی نیست
  چون دانشمندان هم گفته اند ک در فواصل بسیار بسیار دور از زمین سیاراتی ک شرایطی تقریبا همانند زمین داشته باشند و یا سیاراتی ک در اونها امکان زندگی موجودات فرازمینی وجود داشته باشد وجود دارد خب ممکن است این خاکستری ها هم موجودات یکی از سیاره های دور باشند
  اما اگر هم خاکستری ها وجود داشته باشند بنطر من ظاهرشون خیلی اولیه هست و اصلن هیچ ظاهر پیشرفته ای از اون ها تا ب حال ارائه نشده
  انسان های اولیه ظاهر خوبی نداشتند اما در طول زمان زیبایی اونها پیشرفت خوبی داشته اما در مورد خاکستری ها اصلن این موضوع صدق نمیکنه

 19. حامد گفت:

  ممنونم از جناب آقای سامان هادی پور . من تقریبا باورم شده بود که فرازمینی ها وجود دارن ولی با مطالب این سایت این رو متوجه شدم که هر چیزی رو به همین راحتی قبول نکنم .

 20. مریم گفت:

  من دیدمشون ولی چشمشون نارنجی بود . من امشب بعد ۱۱ سال فهمیدم چیزی که دیدم چقدر شبیه عکس هایه که امشب تصادفی دیدم . سه ماه و نیم اذیتم کردن . میخواستن منو با خودشون ببرن ولی من مقاومت میکردم . قدشون تقریبا ۱۲۰ سانت بود خاکستری سر بزرگ با چشمهای نارنجی . اینجا گفته چشم مشکی ولی اینها چشمشون نارنجی بود

 21. JACK گفت:

  من یک ایده دارم و اون اینه که ممکنه فرازمینی ها طبق همون نظریه فرگشتی که گفتید دقیقا آینده انسانها باشن که به دلایلی بعدا مجبور به ترک زمین شدند در حالی که اطلاعاتشان پاک میشود
  و آنها با گشودن دروازه های زمان و برگشت به عقب میخوان اطلاعات کسب کنن

 22. محمود گفت:

  سلام دوستان وجود آنها واقعیت دارد ونژادهای گوناگونی دارند یک نوع از آنها را که همسرم در کودکی در حین بازی قائم موشک در میان درختان کنار خانه پدرش با خواهرش ودوستش اوایل تاریکی شب مشاهده کرده بود قدی کوتاه در حد بچه های هفت هشت ساله ورنگ روشن که نورانی بنظر می‌رسیدند آنها همانند کودکان قصد بازی با آنها داشته بودند که پس از رویت آنها در میان درختان آنها از ترس بطرف خانه گریخته اند وپس از بازگو کردن ماجرا برای والدین آنها از بیان آن بدیگرا منع شده بگمان اینکه جن دیده اند در آمریکا خبرهای رویت بیگانگان رسانه ای می‌شود ولی در کشورهای جهان سومی بعلت کمبود یا سانسور اخبار رویت کمتر تا کنون اطلاع رسانی شده از این جهت این را برای آنهایی که گمان می‌کنند این بیگانگان ساخته پرداخته آمریکا یا غرب میباشد می‌گویم این رویت بیگانه برای خود من مسجم شده دو سه نمونه دیگر ونقل قول را هم دارم که بدلیل عدم اعتماد کافی یا راستگویی صد درصد ناقل ماجرا از بیان ماجرا های اتفاق افتاده آنان صرف نظر کردم

 23. محمود گفت:

  امروزه اکثر کشورهای پیشرفته یا در حال پیشرفت در حال راه گشایی به خارج از کره زمینند دوستی که با دیده شک به همه چیزهای ما ورای کره زمین نگاه می‌کند حتی ایران امروز هم در حال ساخت ماهواره است ناسا شاید دروغ پردازی هم بکند نه در آن اندازه که باعث تمسخر سایر کشورهاوهوا وفضا ی آنها شود چشمان را باید گشود شاید آمریکا زودتر بتواند یا توانسته با بیگانگان ارتباط بر قرار کند واز مواهب علمی دانشی آنان برخوردار شود چرا بجای نهی وتکذیب بدیده مثبت وشک از عدم اطلاع رسانی آنها نگاه نکنیم متشکرم

 24. حمید گفت:

  یک مقاله مغرضانه . یکجانبه گرایانه. پر از مغلطه و سفسطه.
  متاسفانه در این مقاله های شما القای ایده میبینم و البته بسیار ضعیف از نظر وسعت آگاهی. شما یکسوگری میکنید و اصلا انصاف و میانه روی نمیبینم
  شما به هر ترتیبی میخواهید ایدهٔ خودتان را قالب کنید
  دوست دست به قلم من آقای هادی پور گرامی
  اسنادی که از بیگانگان فضایی وجود داره به قرن نوزدهم محدود نمیشه . یه نگاهی بیندازید به آثار باستانی و اشاره آنها به فضایی ها و نه صرفا خاکستریها . این مقاله متاسفانه پر است از مقالطات و سفاسطه
  دوست عزیز آخرش نتیجه گیری میکنید چون از سال ۱۸۶۱ به قبل نامی از خاکستریها برده نشده، پس وجود هرگونه بیگانه‌ای رو رد میکنید . این مغرضانه است.

 25. حمید گفت:

  تصحیح میکنم. مقالطات: مغالطات

 26. هومن گفت:

  سلام آقای هادی پور، تا حالا به این فکر مردین که ممکنه خاکستری ها و بشقاب پرنده ها از سیاست سیاه آمریکا برای تسخیر دنیا و ایجاد حکومت جهانی بوده باشه؟ شاید بیگانگان خاکستری ترکیب شده ی ژن نوعی خزنده مثل آفتاب پرست با شامپانزه بوده باشه و یا شاید انسان وآفتاب پرست و آیا شما در مورد اختراعات تسلا تحقیق کرده اید؟ بشقاب پرنده الکترومغناطیسی، اشعه بازدارنده و جالبتر اینکه این موجودات دورگه می امدند انسان و گاوها را میدزدیدند و باهاشون ژن های جدید میساختند جمعیت خاکستری ها دهه ۵۰ میلادی طبق اسناذی۶۰۰ نفر بود که حدود ۵ الی۱۰ سال ایجاد شدند خاکستری ها و بشقاب پرنده های الکترومغناطیسی در ایران هم هستند در همه جای دنیا

 27. ناشناس گفت:

  سلام. جناب هادی پور، چند وقت پیش یه اتفاق عجیبی توی یکی از شهرهای شمالی ایران برای یه دختر خانمی افتاد که توی ایران جدی گرفته نشد. لینک ویدیوش رو پایین گذاشتم👇
  https://youtu.be/wwDiP5qnqgU
  چیزی که من دیدم، وقتی ایشون داره از بالکان اتاقش فیلم میگیره، یه موجودی با قد کوتاه و سر بزرگ میاد رو به روی پرده بالکانش که از توی نور کوچه معلوم میشه. شاید هم من اشتباه دیدم ولی اگه میشه بررسیش کنید. شاید هم جن باشه
  ولی یوفویی که ازش فیلم گرفته خیلی عجیب بود
  چند روز بعدش هم دوربین میزاره بالای سرش و اتفاق عجیبی رو ضبط میکنه که توی همین چنل گذاشته شده. دقیقا بعد این ویدیو. لطفا بررسیش کنید

 28. تکینگی معکوس گفت:

  کاش وای کاش یک نمونه ای واقعی وجود داشت .هیچ چیزی به اندازه کردن اونها برام هیجان اگیز نبود بمحض رویت به هر ترفندی میشد یکیشون میکردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =