یوفو منطقه گالیسیا اسپانیا – ۲۰۰۹

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

5 پاسخ

 1. کاوه گفت:

  من کاری به این ویدیو ندارم اما قضاوت شما رو درست نمیدونم چون پشتش یک دید ایدئولوژیک مذهبی دیده میشه و کاملا مشخص یا ویدیوهای که خیلی راحت میشه زیرسوال برد رو با عکس بچه های ناقص و که راحت میشه زد انتخاب میکنید ….بزارید از خاطره خودم بگم من در جوانی سال ۷۸ ! بادوستانمون در ایران! در شمال گیلان شاهد بودیم ببینید سال ۷۸٫٫ دارم میگم که هنوز درون و این اشیا…. ساخته نشده بود ۴ شی سیاه در حالت هرمی به مدت ۴۵ دقیقه دراسمان ایستادن کاملا ثابت و تکانهای خیلی کم ..بعد اتفاق عجیبی افتاد این ۴ شی به سمت بالا شلیک شدن! با سرعت که هیچ هلکوپتر و هواپیما و…. به سمت بالا تا جایی که نیست شدن…. من از اونزمان خیلی علاقمند شدم به این مسائل و کاملا میپذیرم که بسیاری از مدارک تقلبی هستند اما ازتون میخوام اول چندین کنفرانس Jaime Maussan UFO congress 2014 ببینید …بعد مستندهای استیون گریر ببینید بخصوص در مستند ۲۰۱۷ SIRIUS و برخورد مافیای پنهان نفت و ارتش درامریکا با این مساله و تکنولوژی معکوس و ایجاد دلهره در جامعه و همینطور مستند Unacknowledged که خوشبختانه هر دو زیرنویس شده شاید نگاهتون عوض شد به این مسائل

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام. خب بسیار عالی . من شخصا هم چنین مسئه ای رو دیده ام ، خب شما تمامی دلایل زمینی رو رد کرده اید و به ماهیت فرازمینی رسیده اید؟! دوست عزیز تازمانی که شما نتوانید تمامی دلایل زمینی را رد کنید نمیتوانید به ماهیت فرازمینی متوصل شوید عزیز . از موهومات و توهمات بگذریم ، به اندازه کافی دلایل و شواهد زمینی برای درصد باقیمانده وجود دارد . اگر دلایل شما نقد میشود ایرادی نیست ، شکا هم دست به کار شده و بگویید فلان مطلبی که گفته اید به این دلیل ، به آن دلیل مورد تایید نیست ، بسیارخوشحال خواهیم شد.
   ممنون از شما
   یاعلی

  • کوروش1969 گفت:

   سلام
   کسی که در کنار عقایدش یک دری باز نباشه، نمیشه چیزی فهموند.
   کسی که به خودش قول داده نفهمه، با هیچ روشی نمیپذیره.
   جناب کاوه بصورت مستند حرفشون رو زدن.
   شما به هر طریق میخوای رد کنی دوست من. منم هرچیزی رو با استدلال میتونم رد کنم. و هرکسی که یکم فلسفه بلد باشه و علم کلام داشته باشه میتونه هرچیزی رو توجیه کنه. اما این کار حرفه ای نیست توی موضوع مورد بررسی شما.
   شواهد باید دقیق بررسی و کارشناسی بشه و با یک جست و جوی جسته و گریخته و ترجمه یسری مقالات مخالف، نمیشه.
   من نمیدونم چی درسته و چی غلط
   اما نحوه برخورد شما کاملا از جهتگیری ذهنیتون خبر میده و این رفتار حرفه ای و علمی نیست. متاسفانه باعث میشه خیلی ها زده بشن از سایت.
   حتی آوردن عبارت “یاعلی” باعث میشه کسانی که مسیحی زرتشتی یا هر دین دیگه دارن رغبت زیادی نداشته باشن. و این عبارت حرفه ای نیست و نشان از ذهنیت شما داره.
   کسی که میخواد موضوعی رو بررسی کنه، باید ذهنش و قلبش رو تهی کنه و فقط دنبال واقعیت بگرده
   با قالب ذهنی و فکری مذهبی و عقیده ای و ارزشی و تعصبی متاسفانه احتمال گمراهی زیاده.
   بنابراین این سایت علی رقم تلاشهای زیادی که پشتش هست متاسفانه فایده کمی خواهد داشت. شاید خودتون هم حس کرده باشین.

   در پایان دوست من اگر شما پژوهشگر هستید، دوتا مقاله علمی چاپ کن
   منم میتونم سایت داشته باشم و وبلاگ. هرکسی میتونه
   کار حرفه ای بکن
   دنیا الان از این کارا گذشته
   ببخشید قصد نصیحت نداشتم. پیشنهاد بود.
   با تشکر

 2. کوروش1969 گفت:

  در ادامه بگم خودم تا پایان سال ۲۰۱۴ ویدیویی نبود که از یوفو و موجودات فضایی در یوتیوب باشه و ندیده باشم. خیلی دنبال کردم و علاقه داشتم. و الان خیلی راحت میتونم بگم که اکثراونا ساختگی هستن.
  در ضمن پروفسور هاوکینگ در این زمینه خودشون اعلام کردن که هنوز هیچ حرکتی و هیچ نشانه ای از حیات فرازمینی ندیدیم. ایشون کیهان شناس هستند و کرسی گالیله متعلق به ایشونه
  ینی میشه با این حرف ایشون که کاملا علمی و حرفه ای و “بدور از هر اعتقاد و ذهنیتی” و تنها از روی شواهد این حرف رو زدن، گفت که همه فیلمها الکیه و همه چی در حد فرضیه ی اثبات نشدست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 6 =