یوفو منطقه گالیسیا اسپانیا – ۲۰۰۹

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

3 پاسخ

 1. کاوه گفت:

  من کاری به این ویدیو ندارم اما قضاوت شما رو درست نمیدونم چون پشتش یک دید ایدئولوژیک مذهبی دیده میشه و کاملا مشخص یا ویدیوهای که خیلی راحت میشه زیرسوال برد رو با عکس بچه های ناقص و که راحت میشه زد انتخاب میکنید ….بزارید از خاطره خودم بگم من در جوانی سال ۷۸ ! بادوستانمون در ایران! در شمال گیلان شاهد بودیم ببینید سال ۷۸٫٫ دارم میگم که هنوز درون و این اشیا…. ساخته نشده بود ۴ شی سیاه در حالت هرمی به مدت ۴۵ دقیقه دراسمان ایستادن کاملا ثابت و تکانهای خیلی کم ..بعد اتفاق عجیبی افتاد این ۴ شی به سمت بالا شلیک شدن! با سرعت که هیچ هلکوپتر و هواپیما و…. به سمت بالا تا جایی که نیست شدن…. من از اونزمان خیلی علاقمند شدم به این مسائل و کاملا میپذیرم که بسیاری از مدارک تقلبی هستند اما ازتون میخوام اول چندین کنفرانس Jaime Maussan UFO congress 2014 ببینید …بعد مستندهای استیون گریر ببینید بخصوص در مستند ۲۰۱۷ SIRIUS و برخورد مافیای پنهان نفت و ارتش درامریکا با این مساله و تکنولوژی معکوس و ایجاد دلهره در جامعه و همینطور مستند Unacknowledged که خوشبختانه هر دو زیرنویس شده شاید نگاهتون عوض شد به این مسائل

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام. خب بسیار عالی . من شخصا هم چنین مسئه ای رو دیده ام ، خب شما تمامی دلایل زمینی رو رد کرده اید و به ماهیت فرازمینی رسیده اید؟! دوست عزیز تازمانی که شما نتوانید تمامی دلایل زمینی را رد کنید نمیتوانید به ماهیت فرازمینی متوصل شوید عزیز . از موهومات و توهمات بگذریم ، به اندازه کافی دلایل و شواهد زمینی برای درصد باقیمانده وجود دارد . اگر دلایل شما نقد میشود ایرادی نیست ، شکا هم دست به کار شده و بگویید فلان مطلبی که گفته اید به این دلیل ، به آن دلیل مورد تایید نیست ، بسیارخوشحال خواهیم شد.
   ممنون از شما
   یاعلی

 2. کوروش1969 گفت:

  در ادامه بگم خودم تا پایان سال ۲۰۱۴ ویدیویی نبود که از یوفو و موجودات فضایی در یوتیوب باشه و ندیده باشم. خیلی دنبال کردم و علاقه داشتم. و الان خیلی راحت میتونم بگم که اکثراونا ساختگی هستن.
  در ضمن پروفسور هاوکینگ در این زمینه خودشون اعلام کردن که هنوز هیچ حرکتی و هیچ نشانه ای از حیات فرازمینی ندیدیم. ایشون کیهان شناس هستند و کرسی گالیله متعلق به ایشونه
  ینی میشه با این حرف ایشون که کاملا علمی و حرفه ای و “بدور از هر اعتقاد و ذهنیتی” و تنها از روی شواهد این حرف رو زدن، گفت که همه فیلمها الکیه و همه چی در حد فرضیه ی اثبات نشدست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =