بیگانه سوخته در رازول – همگام با یوفولوژیست ها

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

7 پاسخ

 1. milad گفت:

  با تشکر از شما . میخواستم بدونم شما کلا هر چی عکس تو وب راجع به بیگانه ها هست رو تکذیب می کنید دیگه ? یه درصد احتمال نمیدید که شاید عوامل دولت خواستن که اینجوری نمایش داده بشه?

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . احتمال دادن به برخی موارد هم باید درست و منطقی باشه حداقل جزئیات ممکن سازگار وجود داشته باشه . قالب این تصاویر که میبینید ریشه و دلیل واقعی دارند و نقد اونها بر پایه تمایلات ما نیست بلکه بر مبنای حقایق موجوده .

 2. فرزاد گفت:

  دوست گرامی تنها هدف شما فقط و فقط رد نظريه بیگانگانه و بس !!! و در این راه از ابراز هیچ دلیل بی معنی ای خودداری نمی کنید !!!! توصیه می کنم برای ادراک خوانندگان خودتون یه مقدار اهمیت قائل باشيد.

   • سامان هادی پور گفت:

    دوستان عزیز لازم به ذکر است ، ما این امکان را رد نمیکنیم وهمواره پیگیر پیشرفت های علمی صورت گرفته در حوزه جستجوی حیات در سایر عالم هستیم و این امکان را بعید نمیدانیم و بسیار هم خوشحال خواهیم شد که انسان بتواند رد پایی از حیات فرازمینی مادی در هر جای عالم پیدا کند ولی همانطور که مستحضر هستید تا کنون هیچ نشانه ای از هیچ جای عالم به دست ما نرسیده که چنین چیزی را تایید نماید . اما آنچیزی که ما مخالف آن هستیم دروغ پردازی پیرامون این موضوع است .

    موضوع حیات فرازمینی به قدری جذاب هست که دستاویز عده ای شود تا در ناآگاهی ما مردم و با ارائه اطلاعات جعلی زمینه یک شبه تئوری فانتزی را ایجاد نماید .

    دوستان عزیز تمامی شواهدی که از سوی فرضیه فضانوردان باستانی ارائه میشود ، به نوعی تحلیل های دل به خواهی ، تفاسیر اشتباهی و انتخاب های گزینشی است که به واسطه حمایت های مالی و رسانه ای در تلاش برای باورپذیر کردن برخی موضوعات است . در علم چندین پیش فرضیه و سپس فرضیه بررسی شده و با شواهد و مدارک موجود سنجیده میشوند و پس تایید چندین مرجع معتبر به نظریه تبدیل میشود . اما فرضیه فضانوردان باستانی با داشتن یک تئوری از پیش تعیین شده به دنبال دلایل است تا به هر شیوه ممکن جهانبینی و تصور ذهنی خود را به شکل یک حکم قطعی ارائه نماید .

    اما همیشه به خاطر داشته باشید ابتدا دلایل زمینی مباحث را مطالعه کنید و سپس به دنبال ریشه های فرازمینی باشید . فارغ از هرگونه تفکرات شخصی ، تفاوت های فرهنگی ، نژادی و ایدئولوژیک همه ما وظیفه داریم اگر در جایی کسی یا گروهی عمدا یا سهوا به وارونه کردن مسائل بپردازد در حدتوان خود بازگو گننده حقایق باشیم .

    موفق و سربلند باشید

 3. aap گفت:

  سلام
  شما که هر مدرکی رو رد میکنید
  لااقل یک مقاله در مورد مدارک صحیح و قطعی و واقعی بگزاریید شواهدی که واقعا نشان از موجودات بیگانه داشته باشند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شش =