جت های تولیما – فرضیه فضانوردان باستانی باطل است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

4 پاسخ

 1. هژیر گفت:

  بازم سلام . جالبه یه مطلب دیگه رو باطل کردی . یه جا نوشتی مشخص است که اینان هم صرفاً مدل یک پرنده، حشره یا نوعی ماهی است. میشه الان که گوگل دمه دست هست اون حشره رو پیدا کنی ؟
  اوناییکه گذاشتی اصلا شبیه نبودن و یه فاصله ای بین دم افقی و عمودی هستش . لطفا اینجوری نضریاته این گروه رو بازگو نکنین ینی کامل همه رو بزارین اولا میگن این نظر ماست دوما اسرار ندارن که بشر اینارو حتما ساختن ، میگن شاید دسته موجوداته دیگه دیدن از روش ماکت درست کردن به عنوان یاد بود . عشق میکنی ها ! یکی یکی نظراشونو مینویسی جلوشم مینویسی باطل است . شاید اینم بشه یه روش برای پولدار شدن به سبک سایلنت تروث . راستی پولدار نشدین ؟

  • سامان هادی پور گفت:

   پاسخ دوست عزیز ، آقای یوسف ظریف :

   با سلام مجدد خدمت شما.
   این جور که مشخصه یا شما مستند بیگانگان باستانی رو نشنیدی و تماشا نکردی یا این که داری مزاح می فرمایی. تا حالا چند فصل از این مستند رو از سال ۲۰۰۹ تا کنون ساختن، اون وقت شما می گین اصراری ندارن!! کسی که به اعتقادش اصرار نداره که تو پنج قسمت حرفشو میزنه و میره نه اینکه چند فصل بسازه و هنوز هم دست از کار نکشه. اشتباه متوجه شدید، اونا هستن که دارن پول بلند می کنن و گرنه همون فصل اول رهاش می کردن و به فصل یازدهم نمی رسید.

   در مورد انتقاد شما از توضیحات ما نیازی به توضیح اضافی در اینجا نیست، زیرا در متن مقاله ادله ما به صورت کامل ارائه شده. این جمله که من گفتم: “مشخص است که اینان هم صرفاً مدل یک پرنده، حشره یا نوعی ماهی است. ” خوب شما اگه ادبیاتت قوی باشه می بینی بین سه کلمه « پرنده » و « حشره » و « نوعی ماهی » از علامت کاما و حرف یا استفاده شده، یعنی جت پرنده کلمبیایی یکی از این سه نوع هست نه این که الزاماً حشره باشه !!! که من بخوام عکسی ازش ارائه بدم. من معتقدم ماهی بوده و عکس هاش هم گذاشتم.

   —-

   موفق باشید بزرگوار

 2. علی گفت:

  با سلام
  نظردوستان عزیز قابل احترام است.عصر حاضری ک ما زندگی میکنیم سرشار از سولات پاسخ ها و ابهامات است.زمانی ک قطار اختراع شده بود سرعت آن ۲۱ مایل بیشتر نبوده زیرا در آن زمان این نظریه ک سرعت بیش از ۲۱ مایل مسافران را دچار خفگی میکند،امروزه سرعت قطارها بیش از ۱۳۰مایل است کسی هم خفه نمیشود و اینگونه نظریه هایی ک غیرممکن بوده امروزه یک امر عادی شده و بعضا نظریه هایی ک تا ب امروز کاملا باطل باقی مانده است ولی باید در نظرداشت نظریه هایی ک امروزه مطرح میشوند درآینده یک حقیقت می شود ویا باطل. نمیتوان آن نظریه را در زمان خود ک مطرح شده است باطل یا حقیقت دانست البته نظر دوست عزیز ک عکس ها رو مقایسه کرده کمکی است برای تفکر ب این موضوع اما باطل نمودن پرونده فرضیه فضانوردان باستان کاملا و بطور قطع اشتباه است آن هم ب این سادگی زیرا روزی میرسد ک انسان ب راحتی سیارات را سفر میکند و در سیاره ای حیاط میباید و شاید هم موجوداتی وحشی و یا پیشرفته،اگر وحشی درپی آموختن آنان و اگر پیشرفته از آنان می اموزیم.پس علم انسان آنقدر پیشرفت نکرده ک چنین فرضیه ای را فورا باطل کند.
  با تشکر

  • Aarshia گفت:

   عزیزم شمایی که علمی حرف میزنی
   حداقل درست علمی حرف بزن
   مشخصه شما فقط این مطلب قطار رو یجا خوندی و فک کردی برای پاسخ کافیه
   شما اگه کمی مطالعه ( فقط در حد یک سر انگشت) داشتی متوجه میشدی که حیات بع معنی زندگی با ت است نه با ط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =