حقایق ماسونی پشت پرده بیگانه ها و یوفو ها – بخش دوم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

9 پاسخ

 1. ابراهیم رمضانپور گفت:

  ابسم الله الرحمن الرحیم . از عشق او شروع کنیید .الف لام میم . الف خداوند .لام .ابراهیم . میم .مسیح .مهدی .
  خداوند در قران کریم در سوره النمل ایه ۳۰ .برای چی بسم الله دومی قرار داده است . ودر ایه ۸۱ چه می فرمایند . اخرجناکم دابته الارض ؟
  وکلمو ناس انفسکم .
  ودر سوره حضرت مریم .خداوند چه فرموده است .
  وحضرت ابراهیم از خداوند در قران چه خواسته است .
  وجسم حیوان و سر انسان . وبال پرنده به چه معنایی است .
  که بنده می توانم ان را توضیح دهم .وصدای صحیه اسمانی هم راحت با گوش می شنوم .
  که شاید انسان های عادی نتوانند .با جسم گوش طبیعی ان را بشنوند .

 2. ابراهیم رمضانپور گفت:

  ابسم الله الرحمن الرحیم .
  در باره یو فو یا بشقاب پرنده .از بیرون در اطراف کره زمین فقط یک تصویر طبق گفته ها دیدهام .
  اما ارتباط بیرونی در اطراف کره زمین نداشته ام .
  هر چه بوده از طریق درون حاصل شده .
  در بیرون اطراف کره زمین مثل اینکه یک هواپیما یا یک شئی در حال پرواز یا ایستاده دیدهام .که ارتباط فقط درونی هست .در خود جستجو کنیید انسان های درونی را وبه جز این من چیز دیگری ندیده وندانسته ام.وسلام
  که هیچ کسی با من ارتباط فیزکی بدنی نداشه است .
  به جز یک شخص زمینی و ارتباط درونی .؟

 3. alireza گفت:

  جالب بود، و به نظر من خیلی هوشمندانه میتونم بگم جواب خیلی از سوال هام رو گرفتم

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . علیرضای عزیز این مطلب رو خیلی وقت پیش تهیه کرده بودیم ، امروز به بخش هایی از همین مقاله هم نقد هایی دارم که ان شاء الله در فصل های آتی مفصلا صحبت خواهیم کرد .
   یاعلی

 4. پژمان پيرمرادى گفت:

  به نام خدا و با سلام و درود خدمت گردانندگان اين صفحه پرمحتوا و كمياب اينترنتى ، بنده فارغ التحصيل رشته باستانشناسى در سال ٧٩ هستم و از ابتداى تحصيل در سال ٧٤ علاقه مند به مباحث مطروحه در اين مجلد ميباشم كه البته واقف هستيد در آن سالها منابع و ماخذ بسيار اندكى براى مطالعه موجود بود و در سالهاى اخير با حضور اينترنت در دستان اندشمندان كمى وضعيت بهبود يافته است. قابل ستايش و خرسندى است كه شما كمتر به القا و قطعيت گفته هايتان پرداخته و بيشتر خواستار تحقيق از سوى خوانندگانتان هستيد اما آيا گفته هاى موافق و يا مخالف مباحث شما براى تحقيق در دسترس هستند؟ با كمال تاسف بايد گفت خير منابع موافقى كه به زبان فارسى و با ترجمه هاى بدون سانسور براى مقايسه و نتيجه گيرى مباحث مطروحه نياز باشد موجود نيست و اگر هم باشد قابل دسترس نبوده و اغلب با تصوير error 404 مواجه ميشويم حال آنكه اين خود عاملى براى جذابيت گفته هاى كذب ماسونى و ايلومناتى ميباشد و جالب است كه در جوامع غربى كه آماج انواع شستشوى مغزى و هجمه خبرى از سوى نهادهاى فوق الذكر ميباشد تحول فكرى و رويكرد ضد ماسونى رو به ازدياد است، لذا خواهشمندم بعنوان صفحه و نهادى كه ما را به تحقيق و خود به نتيجه رسيدن (كه تاثيرى عميق بر تفكر داشته و غالباً بى بازگشت است) سوق ميدهيد منابع فارسى و انگليسى قابل دسترس را ارائه دهيد تا محققان به نتيجه عقلانى و ملموس بهترى نائل آيند.
  با تشكر

 5. محمد گفت:

  راستش نوشته هاتون در مورد یوفو های کاذب منطقیه بعنوان مثال حتی در زمان یونان باستان بارها اجسام نورانی در آسمان دیده میشده و گاهی بعد از این نور ها زلزله میومده اینا هم معابدشونو در اون نقاط میساختند فک میکردن نشانه ای از خدایانه بعد ها علم اثبات کرد که اون نور ها در اثر نوسانات مغناطیسی زمین در نقاط زلزله خیز در آسمان بوجود میاد(اونا هم اتفاقی روی مناطق زلزله خیز معبد زده بودن که نوسانات زیاده ) ولی از طرفی مدارکی هم هست ک نشون میده اجسام کروی نورانی… در طول تاریخ بارها دیده شدند حتی نقاشی هایی از قرون وسطی هست که یوفو کشیده شده یا ویمانا در هندوستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =