خرید کتاب در جستجوی فرازمینی‌ها

از یک نگاه می­توان کتاب حاضر را ماخذی برای آشنایی با متفکرین مطرح و آثارشان در خصوص فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی دانست. در این کتاب سعی شده است حین معرفی فرضیه مذکور، صاحب­ نظران و آثار مهم ایشان نیز معرفی گردد.

 

خرید کتاب در جستجوی فرازمینی‌ها

تا کنون دلایل فلسفی و مستندات زیادی برای فرضیه فضانوردان / بیگانگان باستانی ارائه شده است که آشنایی با آن­ها خالی از لطف نخواهد بود.  در این کتاب و در جهت معرفی هر چه تمام­تر فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی سعی شده است:

  1. تعریفی جامع از فرضیه فضانوردان باستانی ارائه شده و کوشش می­شود مستندات این فرضیه تا حد امکان طبقه ­بندی شده بیان گردد.
  2. به ریشه­ یابی و نحوه شکل­ گیری فرضیه فضانوردان باستانی پرداخته خواهد شد و تلاش می­شود سیر شکل ­گیری این فرضیه از آغاز تا به امروز بررسی شود.

انتشار این کتاب از سوی پایگاه حقیقت خاموش به معنای تایید و صحیح بودن فرضیه فضانوردان باستانی نیست، بلکه تاریخچه فرضیه فضانوردان باستانی با هدف معرفی فرضیه مذکور صورت می گیرد تا شالوده­ ای برای آثار بعدی باشد. در کتاب­های بعدی از سری «در جستجوی فرازمینی­ها»، که تعدادی مراحل پایانی فرایند انتشار خود را می­گذرانند، هر کدام از مباحث این کتاب به صورت کاملاً مفصل و جزئی مطرح خواهند شد. از یک نگاه می­توان کتاب حاضر را ماخذی برای آشنایی با متفکرین مطرح و آثارشان در خصوص فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی دانست. در این کتاب سعی شده است حین معرفی فرضیه مذکور، صاحب­ نظران و آثار مهم ایشان نیز معرفی گردد.

نکته مهم :قیمت پشت جلد کتاب ۱۵۰۰۰ تومان میباشد که به انضمام هزینه های ارسال ، هر جلد معادل ۳۲۰۰۰  تومان خواهد شد . پیش از این ، هزینه ارسال کتاب درب منزل دریافت میگردید ولی با توجه به تغییرات که در نحوه سفارش گیری اداره پست صورت گرفته ، بالاجبار هزینه ارسال در هنگام ثبت سفارش دریافت خواهد شد . به هر حال پوزش ما را پذیرا باشید . 

 

درصورت تمایل به خرید کل مجوعه ، با شماره ۰۹۰۵۸۵۲۸۲۰۲ تماس حاصل فرمایید . 

برای خرید این کتاب ، از بخش زیر اقدام کنید .

توجه داشته باشید که اطلاعات را درست و دقیق وارد بفرمایید . از حمایت شما سپاسگزاریم.

 

  • قیمت: 32,000 تومان تعداد/مقدار :
    چند جلد از کتاب ارسال شود؟
  • مرسوله با چه پستی ارسال شود ؟ در قیمت پرداختی شما هزینه های ارسال در نظر گرفته شده است .
  • 0 تومان