درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه “حقیقت خاموش” در سال ۱۳۸۷ با محوریت و هدف بررسی موضوعی خاص به نام پدیده اشیاء پرنده ناشناس ، بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی شکل گرفت . با گذشت زمان به لطف خدا شرایطی حاصل شد که دوستان علاقه مند به این موضوع دور هم گرد آیند و به صورت یک گروه کوچک شکل بگیرند . به تدریج مطالب و زمینه های مورد بررسی بین دوستان حاضر در گروه دامنه بیشتری پیدا کرد و نظرات مخاطبان عزیز پایگاه به کیفیت بررسی ها نیز کمک فراوانی کرد . امروز پایگاه حقیقت خاموش علاوه بر موضوع مورد نظر حوزه های دیگری چون کنترل ذهن ، آفرینش جهان ، بررسی نظریه های جدید و … را نیز شامل میشود و امید میرود در آینده نیز دامنه مطالعات به کمک دوستان و مخاطبان عزیز گسترش یابد .

با گذشت روزها ، علاقه ما به فهمیدن و کنکاش بیشتر شده و میشود و امید میرود این پایگاه مکانی برای گرد هم آمدن علاقه مندان و محققان موضوعات اینچنینی باشد تا هم امکان تبادل نظر بیشتر و بهتر شکل بگیرد و هم شرایطی فراهم شده باشد تا اطلاعات مخاطبان برای استفاده عموم به اشتراک گذاشته شود .

اگر با خواندن مطالب ما علامت سوالی در ذهنتان شکل گرفت بار دیگر مطلب ما را مرور کنید واگر نه باز هم میتوانید به دنبال حقیقت خودتان بروید . خدا به انسان قدرت ” اختیار” داده و ما فقط گوشه ای از واقعیات مورد لمس خود را بیان میکنیم پس میتوانید یا به راحتی از کنار آن گذشته و یا از این مطالب به عنوان یک تلنگر و کلید برای مطالعات بیشتر استفاده کنید .

قابل ذکر است بیش از ۷۰ درصد مطالبی که در بخش مطالب قدیمی آمده است برای آشنایی بیشتر و جلوه ی ظاهری ماجرا در بین مردم، در پایگاه قرار داده شده و در فصول جدید میتوانید با نگاهی دیگر نیز به موضوعات فکر کنید.
موفق و سربلند باشید.