فرشتگان سقوط کرده یا خدایان؟!

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

9 پاسخ

 1. Mehdi گفت:

  درمورد عرفانهای نوظهور مانند کارلوس کاستاندا هم میشود دستان پشت پرده ای باشد یانه واقعا یک مردم شناس بوده.

 2. فا‌‌ئزه گفت:

  به نظر من اینا همش چرندیاته!!!!!!! شطرنج فقط یه بازی قدیمیه مث فوتبال و خیلی بازیای دیگه .همین. آخه یه جن بد برای ورود به بعد ما چه نیازی به سفینه فضایی داره؟؟ اجنه فقط بخشی از اون موجودات عجیب و غریبیه که ما ها با اونا روبرو میشیم.موجودات دیگه ای هم هستن که ما اونا رو هنوز نشناختیم مث موجودات فضایی و این موجودات حاصل تخیل شیطان پرستان و نمیدونم ارتش آمریکا و …. نیستن. واقعا وجود دارن و کاملا بحثشون از اجنه جداست. برای این که درک بهتری از اجنه داشته باشین پیشنهاد میکنم مستند the Atticus institue رو حتما ببینید البته حتما تو روز و با چن نفر دیگه ببینید چون واقعا نزدیک بود دیوونه بشم!!!!

  • سامان هادی پور گفت:

   سلام . از نظر من اون بخشی که فرمودید یه جن نیازی به سفینه فضایی نداره کاملا باهاتون موافق هستم

   از حسن توجهتون ممنون و از پیشنهادتون تشکر میکنم
   موفق باشید

  • alireza گفت:

   خانم عزیز اونی که شما دیدین مستند نیست ، the Atticus institue یه فیلمه هالیوودی در ژانر ترسناکه،

  • Mehdi گفت:

   سلام وعرض ادب فائزه خانوم دروهله ی اول شطرنج بازیه ولی قدمت شطرنج بسیار زیاد هست وهمین شطرنج راجنیان برای گیت ودروازه ی خود به انسانها یاداده اند.جن گیران قهار برای احضار ازصفحه ی شطرنج وبچه ی نابالغ استفاده میکنند اینها چرندیات نیست حتی درکتابهای کاستاندا بعضی ازمسایل را شرح داده .

 3. حامد گفت:

  جناب آقای سامان هادی پور از مطالبتون بسیار ممنونم .من واقعا باور کرده بودم که فرازمینی ها وجود دارن و دارای قدرت خارق العاده هم هستن و داشتم به این فکر میکردم که پس اون خدایی رو که ما میشناسیم پس اون کجاست . ولی با مطالب شما حالا به دیده تردید به فرازمینی ها نگاه میکنم و یه سوال اینکه شما فرمودید خدا انسان رو از ارتباط با جنیان منع کرده میخواستم ببینم سندتون چیست چون فکر کنم در قرآن در این رابطه چیزی گفته نشده باشه .

 4. بهرام گفت:

  در حقیقت شدنیست ولی از هر بعد رشته جدیدی که ساخته میشود تا با رشته موازی دیگری ارتباط برقرار کند نباید قدیمی تر یا جدید تری با هم مرتبط باشند موازی و در زمان یکسان تا موجب مرگ نشود که کل داستان زیر سوال میرود مگر این که هیچ راه برگشتی اطلاعاتی نباشد که هر دو رشته در سلامت کامل باشند

 5. بهرام گفت:

  من بعید میدانم بتوانند و قابلیت تغییر شکل دادن داشته باشند چون مثل رفیقای قرآنیمون بافتشان از یک چیز یکرنگ یکسان نیست بلکه بدنشان از بافت های گوناگون تشکیل شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =