ویمانا – فرضیه فضانوردان باستانی باطل است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

11 پاسخ

 1. هادی گفت:

  با تشکر از اطلاعات بسیار غیر قابل درکت شما با این بحث ها به قول خودت که پشتوانه تاریخی نداره واقعاً نتونستی هنوز حس تنفرت رو به خوبی القا کنی شما متاسفانه دنبال رد کردن صد در صدی و متاسفانه همه چیز رو مسخره کردی که این نشان درک پایین شما از زندگی خودتونه راستش اصلاً برام مهابراتا یا ویمانا ارزش نداره این ارزش داره که چرا … هایی مث تو این چرندیات رو به خورد مردم دادی و از همه مهمتر تو به عنوان تحلیل گر باید مردم رو در انتخاب آزاد بزاری بهشون القا نکن که اشتباه کردی و من درست میگم این متن ها دو تا سه هزار برابر تو سن دارند و ارزش که اصن قابل قیاس با هاشون نیستی من به شخصه این کتاب هارو دیدم از نزدیک و نمیدونم شما چه طور با الفظ زشتت اینهارو رد میکنی و مسخره

 2. محمد گفت:

  همه این موارد کاملا واقعی است چرا که این موضوعات بصورت پراکنده در تمام نقاط جهان و در تمام دوران های مختلف پخش شدن ولی در همه اونها میتونی چیزهای مشابه ببینی . نکنه نظر شما اینه که یک نفر مسئول این بوده تا در تمام جهان و در تمام دوران های تاریخی دور بزنه و این موضوعات رو به هم شبیه کنه ؟؟؟ چرا هخامنشیان پیل الکتریکی داشتن ؟؟ چرا مایا ها از تعداد روزهای سیاره زهره خبر داشتن ؟؟؟ چرا روزه همگرایی سیارات منظومه شمسی در تقویم مایا ها که هزاران سال پیش زندگی میکردن وجود داره ؟؟ نکنه اینها همه دروغه و تئوری توطعه ای وجود داره که بصورت یک دست از هزاران سال پیش تهیه شده تا در امروز ما رو فریب بده ؟؟؟ و اما سوال آخر . این رو چطوری توضیح میدی که من خودم با چشم خودم نوری رو در آسمان دیدم که بصورت عجیبی (مارپیچی و با سرعت فوق العاده کم) پرواز میکرد ؟؟ و حتی تا متوجه نگاه من شد یک دفعه بصورت عمودی و با سرعت زیادی به آسمان رفت !!! حتما میگی من تو توهمه مواد مخدر بودم دیگه آره ؟؟ این محتمل ترین جوابی هست که خواهی گفت

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام و عرض ادب

   لطقا یک سند موثق ارائه دهید که هخامنشیان پیل الکتریکی داشته اند.
   لطفا یک سند موثق ارائه دهید که مایاها از تعداد روزهای سیاره ذهره با خبر بوده اند.

   در مورد بخش دوم سوال شما در مورد رویت نور در آسمان ، خب ؟ بسیار هم عالی ، بنده هم همچین نوری را دیده ام ، خب؟ چون چنین نوری را دیدیم و تشخیص ندادیم چیست ، پس فرازمینی است؟ چرا بدون بررسی ماهیت زمینی به سراغ ماهیت فرازمینی رویم ؟

   دوست عزیز اول از همه ، هیچگاه دانش و نبوغ بشر را دست کم نگیرید . دوم ، هر وقت در مورد ماهیت چیزی دچار ابهام بودیم ، نیازی نیست دست به دامن تئوریهای فانتزی شویم ، کافیست بدون تعصب خاصی به دنبال ریشه یابی نظرات مختلف برویم ، سوم هم مواد مخدر چیز خوبی نیست . در پناه حق

   یاعلی

   • احمد گفت:

    اخوی بد جوری از ته زدی.
    خوب شما هم یک دلیل بیاورید که پیامبران با تمدنهای پیشرفته تر از ما تماس نداشته اند.
    از کجا معلوم . به مانند اینکه فرض کنید در مریخ انسان های بدوی ۴۰۰۰ هزار سال پیش زندگی میکنند و وقتی انسان بر آنجا فرود می آید به مانند خدا میتوانند آنها را تحت تاثیر قرار دهد

 3. حسین قشقایی گفت:

  فرازمینی ها هستن عامو

 4. Xkn گفت:

  با سلام
  بنده ترفداری هیچ کس رو نمی کنم ولی اگه یکم مطالعه در خصوص bluebeam project و اهداف پشت پرده ی اون حتی واقعیت پشت پرده ۱۱ سپتامبر داشته باشید متوجه میشید که بیگانگان و UFO هایی مه اینا میگن دروغی بیش نیس با یکم جستجو و مطالعه همه چیز حل میشه بازهم میگم ufo و بیگانگانی که اینا میخوان برای مردم تداعی کنن.با تشکر
  یا حق.

 5. علي گفت:

  با سلام
  بنده تحقيق زيادي در ساختار بناهاي تاريخي حتي قبل از نمايش اين مستند داشتم و با مشورت با دوستان مهندسي سازه به اين نتيجه رسيديم كه براي مثال هرم بزرگ مصر با ساختار هرمي شكل كه داخل نيز داراي دهليز ها و اتاق ها با اندازه مختلف و همچنين فقط با بكار بردن تخته سنگ هاي عظيم الجثه، با تكنولوژي امروز كاري غير ممكن و محال است!
  بنده فقط يك مطلب رو عنوان مي كنم:
  اينكه موجوداتي فراي چيزي كه ما ميشناسيم در كرات ديگر و يا حتي در عمق همين كره خاكي وجود دارد،‌بر اساس گفته خداوند در قرآن قطعي است و شكي در آن نيست. در منطق اين قضيه هم ميتوان گفت خداوند بسيار بزرگ تر از آن است كه آفرينشش فقط و فقط محدود به بشر باشد.
  بنابر اين بهتر است كمي ذهن خود را براي پذيرش مسائلي فرا تر از آنچه تا امروز به آن اعتقاد داشتيم باز بگذاريم.

 6. کورش گفت:

  باورهای محدود و دیدگاههای منفی ،هیچوقت باعث پیشرفت نمیشه.پس از هر دوطرف باید تحقیق بشه تا ثابت بشه

 7. مسعود گفت:

  ماشین پرنده یه حقیقت و یک تکنولوژی هست که خیلیها نمیخان کسی چیزی راجبشون بفهمه برای همینم انکارش میکنن یا اونو به موجوداته فضایی ربط میدن در هر صورت همونطور که گردی زمین واضح شده و روزی کسی باور نداشت این ماشینها هم روزی ساخته میشن اونوقت باورتون میشه

 8. فرزاد گفت:

  من فقط کمی از دید قرآن و احادیث براتون مثال میزنم (اگه نمیگید اینا هم تحریف شده و خداباور هستید!)، از دیدگاه زیست و تکامل و منطق بکنار!

  در آیه ۲۹ سوره شوری: (ومن آیاته خلق السموات والارض و مابث فیهما من دابه؛ و ازنشانه های او است آفرینش آسمان ها و زمین و آنچه از جنبندگان در آن دوپراکنده ساخته است).
  کلمه «دابه» و کلمه «فیهما» صریحا میگن جنبندگان و موجودات زنده منحصر به کره زمین نیستن، بلکه در آسمانها نیز جنبندگان و موجودات زنده ای وجود داره.

  آیه ۴۲ سوره نور، وَ لِله ملک السموات و الارض و الی الله المصیر

  آیه ۴۴ سوره الاسراء، تسبح له السموات السبع والارض و من فیهن و ان من شی ء الایسبح بحمده و لکن لاتفقهون تسبیحهم انه کان حلیماً غفورا.

  آیه ۲۵ سوره نمل، الا سیجدو ا لله الذی یخرج الخب، فی السموات و الارض و یعلم ما تخفون و ما تعلنون

  آیه ۴۳ سوره الزمر، له مقالید السموات و الارض والذین کفرو ابایات الله او لئک هم الخاسرون.

  آیه ۲۴ سوره الشعراء، قال ربُّ السموات و الارض و ما بینهما ان کتم موقنین.

  آیه ۲ سوره رعد، الله الذی رفع اسموت بغیر عمد ترون ها ثم استوی علی العرض و سخر الشمس والقمر کل یجری لاجل مسمی یدبر الامریفصل الایات العلکم بلقاء ربکم توقنون.

  آیه ۱۵ سوره ق، افعیینا بالخلق الاول بل هم فی لبس من خلق جدید.

  امام باقر: ای جابر آیا گمان می کنی که خدا فقط این عالم واحد، کره زمین را خلق کرده و آیا فکر می کنی که او به جز شما بشری نیافرید به خدا قسم که خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم بیافرید که تو آخرین ایشان هستی و اینان نیز آدم اند.

  امام علی: این ستارگانی که در آسمان هستند شهرها (و آبادی هایی) همچون شهرهای زمینند، هر شهری از آنها با ستونی از نور (با شهرهای دیگر) پیوسته است.

  امام صادق: خدا دوازده هزار عالَم دارد که هر عالَمی بزرگتر از هفت آسمان و زمین است. هیچ عالَمی نمی داند که عالَم دیگری غیر از آنها وجود دارد. (این روایت نشون میده که علم نداشتن نسبت به جهان دیگه بر فرض وجود جهان های دیگه معنا پیدا می کنه)

  امام صادق: به غیر از این زمین شما، زمینی نورانی وجود دارد که نورش از آن است و در آن مردمی هستند که خدا را بندگی می کنند و چیزی را با او شریک نمی شوند. پشت سر این خورشید شما ۴۰ خورشید دیگر (کنایه از کرات زیاد دیگر) نیز وجود دارد که مخلوقات زیادی در آن زندگی می کنند و غیر از این ماه شما ۴۰ ماه دیگر نیز هستند که. مخلوقاتی در میان آنان زندگی می کنند که اساساً اطلاع ندارند که آیا مخلوقاتی به نام آدم در زمین وجود دارد یا نه.

  به نظرم این منابع کافیه برای اثبات وجود فرا زمینی ها!
  اگر هم آتئیست هستید که از نظر زیست و ژنتیک و تکامل بحث کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =