ویدئوی بیگانه خاکستری محبوس – همگام با یوفولوژیست ها

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

4 پاسخ

 1. سینا گفت:

  سلام
  ضمن تشکر از به روز نگه داشتن سایت بعد از مدت طولانی،
  به نظرم این بحثها خیلی سطحی هستن و شاید این همه ارزش پرداخت نداشته باشن. این روزا خیلی راحت میشه با CGI، سر مردمو کلاه گذاشت و اکثرمون در این مورد اتفاق نظر داریم.
  پیشنهادم این هست که بیشتر روی بحثای عمیقتر وقت گذاشته بشه و یقین دارم خواننگان سایت تشویق به مشارکت در بحث میشن. هرچند مطمئنم که برای این هم برنامه ریزی دارید؛ ولی خوب هرچه زودتر بهتر!
  یکی از این بحثا که برای شخص خود من جالب بوده این تئوری هست که بیگانگان همون خود ماییم از آینده دور که تغییرات ژنتیکی یا تکامل طبیعی منجر شده تغییر شکل بدیم!
  البته شبیه این تئوری رو هم اینجوری میشه گفت که شاید بیگانگان ساخته دست انسانهایی مثل خود ما باشن که تو نقاط دیگه ای از کیهان ساکنند. حالا برای جواب این سوال رو هم که چرا باید خودشون مستقیماً به زمین نیان، استدلالهای زیادی میشه داشت، یکیش این که مثلاً چون سفرهای طولانی فضایی با فیزیک بدن انسان سازگار نیستن، ترجیح بر این دیده شده که موجودات آزمایشگاهی رو عازم سفر کنن که احتمالاً قابلیتهای بیشتری نسبت به رباتهای مکانیکی دارن.

  • سامان هادی پور گفت:

   با سلام
   سینا جان از این دست فرضیه ها کم نیست .
   ولی خود شما هم میدانید برای اینکه یه نظری قدرت داشته باشه و بتونه حرفی برای گفتن داشته باشه باید مستند و قوی باشه ، باید دلیل و سند داشته باشه که ارائه بده ، اونوقت که دلایل خودش رو ارائه کرد تو ترازوی سنجش قرار بگیره تا صحت و سقمش بررسی بشه . اغلب این فرضیه ها هیچ پشتوانه ای ندارند جز یک سری داستانهای تخیلی فانتزی .
   به هر حال ما خیلی خوشحال میشیم همچین چیزهایی دلایل قوی داشته باشن که بشه ارائه کرد .
   ممنون ازت سینا جان
   یاعلی

 2. حامد گفت:

  البته آقای سینا گفتن این بحث ها خیلی سطح پایین هست. حقیقتش برای من که سطح پایین نبود چون نمیدونستم و حالا مطلع شدم. ممنونم از این سایت

 3. حامد گفت:

  الته آقای سینا گفتند این مباحت سطح پایین هست ولی حقیقتش برای من که سطح پایین نبود چون حقیقت رو نمیدونستم ولی الان مطلع شدم. ممنونم از این سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =