خرید کتاب زمین تخت است

با سلام . با توجه به شرایط پیش آمده در اینترنت ، تا اطلاع ثانوی فروش فقط به صورت کارت به کارت انجام خواهد شد . 

مبلغ کتاب : ۶۵ هزارتومان

هزینه ارسال به سرتاسر ایران : ۱۶ هزار تومان

برای خرید این کتاب ، مبلغ کتاب به انضمام هزینه پست ( مجموعا ۸۱/۰۰۰ تومان ) را به شماره کارت زیر واریز نموده

و پس از واریزمبلغ ، آدرس ، کد پستی ، نام و نام خانوادگی و شماره تماس در دسترس خود را

به شماره ۰۹۰۵۸۵۲۸۲۰۲ پیامک بفرمایید . 

شماره کارت : 
۶۰۳۷-۹۹۷۴-۶۶۴۲-۳۵۵۶    به نام سامان هادی پور زیارتگاه


 

موضوعات شبه علمی متنوع هستند؛ فرضیه فضانوردان باستانی، زمین تخت، زیست آهنگ، فراروانشناسی، زمین توخالی، اختر بینی و طالع بینی و… تعدادی از معروف ترین موضوعات شبه علمی می باشند. در سیر اصلی مجموعه حقیقت خاموش به بررسی موضوع «فرضیه فضانوردان/بیگانگان باستانی» مشغول بوده ایم زیرا یکی از همین حواشی علمی است که از گستردگی زیادی برخوردار بوده و به حق ادعاهای فرضیه پردازان آن بسیار فراتر از صاحب نظران سایر موضوعات شبه علمی همچون «زمین تخت» است، چرا که ایشان حداقل کار ممکن یعنی ایجاد یک آرشیو منسجم از ادعاهایشان را انجام داده اند و لااقل می دانند چه می گویند.

لکن موضوعاتی همچون «زمین تخت» جزو ضعیف ترین مباحث شبه علمی محسوب می شود. در این موضوع با یک سری استدلال ها مواجه ایم که بیشتر ناشی از سطحی نگری هستند، لکن هدف ما برخورد دفع کننده با این موضوعات و شبه دانشمندان نیست. نیازی به مجادله وجود ندارد، ما به دنبال ستیزه جویی با این حواشی علمی نبوده و نیستیم بلکه قصد داریم همگام با ایشان، صرفاً با اتکا با ادعاهای خودشان مسئله را درک و سپس بررسی کنیم و در حد دانش و توان خودمان، در زدون لکه ها از دامن جامعه علمی تلاشی داشته باشیم. موضوع زمین تخت، با توجه به داشتن جذابیت های فوق العاده برای مخاطبان جوان و استفاده از رسانه های تقریباً رایگان همانند اینترنت و شبکه های اجتماعی، چند صباحی است در کشور ما بیش از پیش مطرح گردیده و به آرامی در حال توسعه دادن قلمرو خود است.

به هر حال این موضوع در حال گسترش در میان اکثریت جامعه فاقد توانایی تفکر انتقادی و منطقی است. سکوت متفکر انتقادی در برابر این قبیل شبهات و عوام فریبی ها، جامعه را در آینده با «سرخورده ها از شبه علم و متعصب به بافته های غیرعلمی» مواجه خواهد کرد. در فصول مختلفی که در این کتاب ارائه خواهد شد ،  تلاش می شود با روشی آسان و توضیحاتی ساده اصلی ترین ادعاها پاسخ داده شوند. در این کتاب ، ضمن ارائه دیدگاه زمین تخت گرایان و ادله و اسنادشان ، پاسخ ها در حد امکان مطرح خواهد شد و نتیجه گیری برعهده مخاطب خواهد بود.